سه شنبه ۳۰ آذر

الکامپ ۲۰۱۶؛ از رونمایی لوگوی جدید گرفته تا جشن TD-LTE مبین‌نت

 

 

 

 

بیست و دومین دوره نمایشگاه کامپیوتر، الکترونیک و تجارت الکترونیک، ایران الکامپ ۲۰۱۶ یکی از بی‌نظیرترین و متفاوت‌ترین نمایشگاه‌ها برای شرکت ارتباطات مبین‌نت بود. رونمایی از لوگوی جدید، پیش‌ثبت‌نام اینترنت بر بستر فناوری TD-LTET، مسابقات و جوایز گوناگون، عکاسی با هشتگ اینجا_مبین_نت و طرح‌های مختلف برای پاسداشت مشترکین از جمله اقداماتی بود که در چهار روز برگزاری نمایشگاه اتفاق افتاد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

این نمایشگاه از تاریخ ۲۵ تا ۲۸ آذر ماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار شد. مبین‌نت ضمن ارایه طرح‌های ویژه برای مشترکین وایمکس، امکان پیش‌ ثبت‌نام خدمات TD-LTE را نیز برای علاقه‌مندان فراهم کرده بود. همچنین با انبوهی از مسابقات و جوایز متنوع مثل رگزاری مسابقه منچ با جایزه سه میلیون ریالی و اهدای یک دستگاه کوادکوپتر در هر روز از کلیه بازدیدکنندگان از غرفه استقبال شد.

با اختصاص یک فضای دلپذیر در محوطه بیرونی سالن نمایشگاه، در روزهای سرد آذر ماه با نوشیدنی گرم از مشترکین مبین‌نت پذیرایی شد. در این دوره، مبین‌نت با شعار “در هزارتوی نمایشگاه الکامپ مبین نت هیجان می‌سازد”، باعث شد تا طیف وسیعی از مخاطبان وقت خود را در سالن خلیج فارس و در کنار غرفه های مبین نت سپری کنند.

 

 

 

 

 

 

 

 

مبین نت با حضور در سالن دولت الکترونیک نیز فرصت مذاکره و همچین گپ و گفت با مدیران ارشد سازمان های دولتی را نیز از دست نداد و فرصتی فراهم شد تا در خصوص ارایه خدمات با کیفیت‌تر به مشتریان سازمانی و همچنین انبوه رایزنی شود.

 

 

 

 

 

 

یکی دیکر از اتفاقات مهم این نمایشگاه برگزاری دو نشست خبری بود که بعد از مدت ها شرایط گفت و گوی رودر رو مدیرعامل و معاون بازاریابی و فروش شرکت ارتباطات مبین‌نت را با اصحاب رسانه فراهم کرد. نشست اول با موضوع رونمایی از لوگوی جدید مبین نت در محل غرفه مبین‌نت برگزار شد و مهندس شایا فرخ‌یر مدیرکل انبوه، ضمن توضیح در مورد علت تغییر لوگوی مبین‌نت در مورد معنای این لوگو توضیحاتی را نیز ارایه کرد. در نشست خبری دوم که به بهانه رونمایی از خدمات TD-LTE مبین‌نت انجام شد، مهندس حسین ریاضی، مدیرعامل و مهندس کمیلی‌زاده، معاون بازاریابی و فروش با حضور اصحاب رسانه، اخبار متنوعی را در این خصوص منتشر کرد. در نشست خبری مبین‌نت با حضور جناب آقای مهندس ریاضی مدیرعامل و جناب آقای مهندس ساسان کمیلی‌زاده معاون بازاریابی و فروش مبین‌نت، درخصوص زمان بهره‌برداری از شبکه TD-LTE ،  مدت زمان نگهداری شبکه وایمکس، میزان سرمایه‌گذاری و سهم از بازار، میزان پوشش در زمان بهره‌برداری و میزان پوشش در زمان تکمیل شبکه توضیحاتی را ارایه داده و در ادامه نیز به سوالات خبرنگاران پاسخ دادند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

در ادامه گزارش تصویری از این نمایشگاه بی‌نظیر را ببینید: