سه شنبه ۲۷ تير

تخفیف برای مشتریان TD-LTE و هدیه برای مشترکین وایمکس مبین‌نت در نمایشگاه الکامپ

 

شرکت ارتباطات مبین‌نت از ارائه‌ی طرح‌های این شرکت ویژه‌ی نمایشگاه الکامپ خبر داد. مبین‌نت در نمایشگاه الکامپ امسال، ثبت‌نام ارتقای مشترکین وایمکس به TD-LTE را تنها با مبلغ 50 هزار تومان فراهم کرده است. این درحالی است که کلیه‌ی بازدیدکنندگان می‌توانند در روزهای برگزاری نمایشگاه با مراجعه به غرفه‌های مبین‌نت، ثبت‌نام اینترنت پرسرعت TD-LTE را به‌همراه نصب رایگان تنها با مبلغ 150 هزار تومان انجام دهند.  درخصوص مشترکین وایمکس نیز مطابق دوره‌های قبلی طرح پاسداشت مشترکین وایمکس مبین‌نت، در قالب اهدای پین‌شارژهای رایگان و ثبت‌نام طرح ویژه‌ی یک‌ماهه به‌همراه 20 گیگابایت حجم و به مبلغ 15 هزار تومان انجام می‌شود. قرعه‌کشی لحظه‌ای ویژه‌ی بازدیدکنندگان نیز یکی از برنامه‌های جانبی غرفه‌ی مبین‌نت خواهد بود که برنامه‌ها و اخبار آن از طریق درگاه‌های ارتباطی، شبکه‌های اجتماعی و وب‌سایت این شرکت به اطلاع علاقه‌مندان خواهد رسید.

شرکت ارتباطات مبین‌نت در حوزه‌ی خدمات میزبانی نیز با تخفیف‌ها ویژه پای به نمایشگاه الکامپ گذارده است و مشتریان می‌توانند خدمات اجاره‌ی فضای رک در مرکز داده‌ی مبین‌نت، سرور مجازی، میزبانی اشتراکی و... دیگر خدمات این حوزه را با تخفیف ویژه‌ی نمایشگاه دریافت نمایند. خدمات شرکت ارتباطات مبین‌نت برای سازمان‌ها نیز مانند دوره‌های قبل در غرفه‌های این شرکت ارائه می‌شود و محصولات پهنای باند اختصاصی، VPN و اینترانت این شرکت با شرایط ویژه در نمایشگاه عرضه خواهند شد. مبین‌نت در حوزه‌ی پشتیبانی مشتریان سازمانی هم، طرح رضایت‌سنجی و تکمیل بانک اطلاعاتی این مشتریان را به‌طور جدی در نمایشگاه الکامپ دنبال خواهد کرد. رونمایی از پروژه‌های مبین‌نت در فاز سوم بهره‌برداری از شبکه‌ی ملی‌ اطلاعات هم یکی دیگر از برنامه‌‌های اصلی این شرکت در سالن 41 نمایشگاه الکامپ خواهد بود و بازدید‌کنندگان می‌توانند درکنار بازدید از غرفه‌ی اصلی این شرکت در سالن 44 (خلیج فارس) از غرفه‌های دیگر مبین‌نت در سالن‌های 41، 6، B31 و A38 نیز بازدید نمایند.

بیست‌وسومین نمایشگاه الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک 30 تیرماه تا 2 مردادماه سال جاری در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود و بسیاری از شرکت های فعال در صنعت ICT باهدف معرفی محصولات و خدمات خود در این نمایشگاه حاضر می‌شوند. شرکت ارتباطات مبین‌نت نیز درکنار حضور در سالن اصلی این شرکت (خلیج‌فارس-44) در سالن‌های 41، 6، 31B و 38A هم حضور خواهد داشت.